Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: BankoweAuta.pl - czy ktoś z Was kupował od nich auto ?

1. Domyślnie BankoweAuta.pl - czy ktoś z Was kupował od nich auto ?

www.bankoweauta.pl - czy faktycznie są bankowe ? Dużo japończyków oferują. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z nimi ?

2. # ADS
    ADS Google Circuit advertisement

3. Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KoloManolo Zobacz posta
    www.bankoweauta.pl - czy faktycznie są bankowe ? Dużo japończyków oferują. Ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z nimi ?
    A czy w dzisiejszych czasach od handlarza można kupić jakieś bankowe auto? Czy Niemiec, Francuz albo Włoch odda auto w znakomitym stanie za bezcen? Tak, ale musielibyśmy się cofnąć przynajmniej 5 lat do tyłu a najlepiej jeszcze przed wprowadzenie euro do tych krajów. Dzisiaj akurat pojechałem oglądać 2 civic-i sporty właśnie w "bankoweauta.pl"...miały być bankowe. Miały...............
    Bez czujnika lakieru widać że jeden z nich obmalowany dookoła jak pisanka na Wielkanoc, lecz sprzedający ostro obstawia że to nie prawda i nawet wyciągnął swój czujnik lakieru. Dokonał pomiarów na drzwiach i faktycznie lakier prawie jak fabryczny jednak zapomniał chyba o tym że wewnętrzna strona drzwi w macie a zewn. została pomalowana w połysku. A najlepszy był filtr powietrza-stożkowy! Tyle że rura doprowadzająca nie dość że pęknięta to jeszcze nawet bez żadnej obejmy więc całe powietrze bez odfiltrowania do silnika. Klimatyzacja w żadnym nie działała ale Pan twardo obstaje przy tym że w Hondach poniżej 10stopni sprężarka się nie załącza- taka blokada. Niefart bo akurat przyjechaliśmy podobnym Civic-iem w którym to się załączała bez problemu. Handlarz jak każdy inny. Nie bądźmy naiwni, czas kiedy "cenzura" "fryc" zmieniał auto co 3-4lata na nowe a stare zostawiał w rozliczeniu dawno minęły. Pozdrawiam i zwracam uwagę by dobrze się przyjrzeć co kupujemy.
    Ostatnio edytowane przez rambo7 ; 18-04-2012 o 08:44 Powód: ocenzurowano - zbyt mocno powidziane.

4. Domyślnie

hmmm jak bym radziła szczególną ostrożność. Niestety w momencie gdy ja się zdecydowałam na skorzystanie z ich usług nie znalazłam żadnej opinii o nich nie zamieszczonej na ich stronie. A szkoda, może dzięki temu nie byłabym teraz 2000 zł w plecy. Po prostu bankowe nie są, obiecują co innego, a przywożą co innego. Na dodatek jak mówi im się wprost, że auto było w danym miejscu malowane, to się wypierają prosto w oczy. Z klimatyzacją była tama sama sytuacja, choć akurat nie był to civic tylko ford. Jak widać chyba to nie tylko przypadek. Trzeba na pewno podpisać umowę z nimi zanim się zdecydujecie cokolwiek ściągać, czytać i jeszcze raz czytać i upierać się przy swoim co ma być np na potwierdzeniu zaliczki napisane, bo niestety jak widać nie jednego przekręcili i wiedzą jak to robić, żeby nie oddawać jej. Ja osobiście bardzo się zraziłam, oprócz tego, że nie działająca klimatyzacja, malowany, nawigacja do robienia, błędy wyskakujące przy podpięciu do komputera to na dodatek nie wyposażony tak jak się umawialiśmy. Osoba, która ściągała powiedziała, że ściąga na własną odpowiedzialność, bo zdjęć nie ma czasu wysłać, a potem wypiera się wszystkiego. Więc lepiej dwa razy się zastanowić nad wyborem pośrednika niż później żałować i stracić pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów